کارت ویزیت مات

همانطور که در مقاله های گذشته گفته شد انتخاب کارت ویزیت مناسب میتواند تاثیر زیادی در جذب مشتری یا متقاضی داشته باشد. پس لازم است که اطلاعاتی محدود در مورد آن داشته باشیم تا بتوانیم انتخابی درست داشته باشیم.انتخاب کارت ویزیت مناسب دارای اهمیت بالایی است زیرا  نشانه ی شرکت و سازمان شماست و نماینده ی شما به حساب می آید.حال به تعریفی مختصر از کارت ویزیت مات میپردازیم.

کارت ویزیت مات:

به طور کلی وقتی پیش زمینه ی کارت انتخابی شما تیره رنگ و تم سیاه داشته باشد با روکش مات زیباتر خواهد شد.این نوع کارت نور را در جهات مختلف منعکس و پخش میکند . در نتیجه نور کمتری دارد.یک کارت ویزیت با پوشش و کاور مات و ظاهری کلاسیک بهترین نوع استاندارد آن است.کارت ویزیت مات انواع مختلفی دارد که در ادامه با ان اشنا میشویم:

انواع:

 • لمینت مات
 • سلفون مات
 • شیشه ای نیمه مات
 • سلفون مات مخملی

مزایا:

 1. قابل چاپ در ابعاد مربع و مستطیل شکل
 2. دارای کاور مات و تیره برای جلوگیری از انعکاس نور
 3. قابل تهیه از کاغذی مناسب و ضخامت لازم
 4. طراحی بر اساس سفارش مشتری یا طراحی بر اساس ایده ی طراحان چاپ چاپ چی
 5. دارای قیمتی مقرون به صرفه
 6. امکان چاپ در کمترین زمان ممکن بر اساس خواست مشتری

معایب:

 1. این نوع کارت رنگ­ها را با درخشندگی کمتر و با درجه ی پایین تر رنگی به نمایش می­گذارد.
 2. این نوع کارت در مقابل اسیب و ضربه استحکام کمتری نسبت به نوع براق ان دارد .
 3. تنوع رنگی در ان کاهش پیدا کرده و فضایی بیشتر کلاسیک را در اختیار شما میگذارد .

 چه زمانی از کارت ویزیت مات استفاده میکنیم؟

در مشاغل رسمی مانند: وکلای دادگستری ، حسابداری ، و افسران نظامی برای تبلیغات و شناساندن خود  به دیگران  ازاین نوع کارت ویزیت که دارای پوشش مات می باشد استفاده می شود.همین طور بستگی به حیطه کاری هر شخصی دارد که می تواند از کاور مات و یا تیره نیز استفاده کند.

طریقه ی سفارش:

با استفاده از وب سایت چاپ چاپ چی شما میتوانید به راحتی ،در کمترین زمان ممکن و با نازل ترین قیمت کارهای چاپی خود را انجام دهید.

کارت ویزیت

اندازه ی کارت ویزیتچاپ ارزانچاپ چاپ چیچاپ فوریچاپ کارتچاپ کارت با کیفیتچاپ کارت ویزیتچاپ کارت ویزیت اختصاصیچاپ کارت ویزیت خاصخرید کارت و.یزیت ارزانخرید کارت ویزیتسفارش کارت ویزیت ارزانسفارش کارت ویزیت با کیفیتفروش کارت ویزیت آنلاینکارت ویزیتکارت ویزیت تجاریکارت ویزیت چیست؟کارت ویزیت سلفون ماتکارت ویزیت سلفون مات مخملیکارت ویزیت شیشه ای نیمه ماتکارت ویزیت لمینت ماتکارت ویزیت مات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *